Як потрібно святкувати рік вогняного півня (ФОТО)

Ілюстраційне фото: Львівська газета

Вогняний півень – символ 2017 року. Він десятий з 12-річного циклу тварин. Вогняний півень символізує Сонце, так як саме з його ранкового співу починається новий день. Цей символ за своєю натурою дуже зухвалий та перебірливий, але водночас він сміливий, добрий, гідний, вірний та доброзичливий.

Як прикрасити будинок

Аби задобрити півника потрібно ретельно як готуватися до свята, так і святкувати. По-перше, недалеко від входу потрібно поставити фігурку господаря року.


Фото: decopark

При прикрашанні ялинки чи будинку, бажано використовувати яскраві іграшки, багато мішури і ліхтариків. Ялинку можна прикрасити цукерками та позолоченими горішками, це приверне увагу півня і він віддячить Вам за такі частування.


Що радять їсти

Новорічне меню потрібно готувати дуже ретельно, оскільки півень любить прості та легкі страви. Отож, на стіл варто поставити якомога більше вегетаріанських страв, овочів та фруктів. Господар року дуже поважає смачну випічку, тому її також варто включити в новорічне меню.


Фото: anawalls
 

Новорічний стіл потрібно ще й святково прикрасити. Адже півень по своєму характеру балагур і гульвіса. Тому на стіл варто поставити запалені свічки і прикрасити його в червоно-білій гамі, але також підійде і помаранчева та жовта скатертина.

Дрес-код

Всіх цікавить, що ж одягнути в новорічну ніч. Головний колір цього року – червоний. Проте, у Новорічну ніч чудово буде виглядати бордовий, кораловий, малиновий, оранжевий, яскраво-жовтий, коричневий, золотистий. Однак у вбранні не повинно бути згадок про хижаків, особливо таких, як тигр або леопард.


Фото: sylnaukraina
 

У Новорічну ніч ваш одяг повинен бути яскравого, помітного кольору. Півневі сподобається згадка про нього в одязі -брошка у вигляді символу 2017 року або ж інший аксесуар із згадкою на господаря року.
Ретельність також варто проявити і у виборі новорічного подарунка.


Подарунки під ялинку


Цього року під ялинку можна покласти все, що можна використовувати на карнавалах, парадах, запальних вечірках і святах. Це можуть бути цікаві костюми, маски, квіти, життєрадісні іграшки, різноманітні сувеніри, які піднімають настрій.


Фото: Волинські новини
 

У будь-якому випадку, подарунок повинен бути яскравим і переконливим. А, також, подарунок на Новий рік повинен бути незвичайним, щоб, дивлячись на нього, можна було забути про буденність і віддатися часу свята. 

Джерело: Новий рік 2017

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: