Військовим дозволили достроково розривати контракти

фото:Vidia

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону, який унормовує прийняття та звільнення з військової служби. Цей закон зокрема дозволить звільнитися військовослужбовцям, які уклали «фактично безстроковий контракт». Про це повідомляє ВВС-Україна


«Це дає вам можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але разом з тим - ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, в першу чергу тих, які знаходяться у зоні АТО.
Тим громадянам України, які уклали фактично безстроковий контракт під час особливого періоду, ми даємо можливість відновити справедливість і дати можливість командирам забезпечити їх звільнення», - цитує Порошенка його прес-служба.


Як зазначено, право на звільнення отримують військові, що служать за контрактом, дію якого продовжили понад встановлені строки до оголошення демобілізації та які відслужили не менше 18 місяців з дати його продовження.

Крім того, звільнитися мають право військові, що уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та вислужили не менше 24 місяців за контрактом.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: