Український фільм відзначили нагородою на МКФ в Аргентині

фото: BEZКино

Стрічку «5 Терапія» режисера Аліси Павловської відзначили на 32-му Міжнародному кінофестивалі у Мар-дель-Платі (Аргентина), найбільшому в Південній Америці кінофестивалі класу «А». Про це повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на прес-службу Держкіно України.

«У міжнародній конкурсній програмі фестивалю брали участь 14 стрічок, в тому числі й український фільм «5 Терапія», який відзначили спеціальним призом Південноамериканської асоціації католиків. На трьох показах фільму в рамках фестивалю побувало більше двох тисяч глядачів», - ідеться у повідомленні.

Це другий випадок участі українського фільму в конкурсній програмі цього фестивалю за всю його історію. Першим фільмом у 1965 році були «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.

В основі стрічки - цикл автобіографічних новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця. Цей фільм про те, як людина не може знайти внутрішню гармонію, про руйнування стереотипів щодо ув`язнених, хворих на СНІД, наркозалежних. І водночас це історія про кохання, прощення та самопожертву.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: