Українські макарони кращі за італійські і найдешевші в Європі - експерти

Ілюстраційне фото:cikavosti.com

В Україні виробляють найдешевші макаронні вироби у порівнянні з цінами в країнах Європи, тому їх вартість зросте вже до наступного року. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на Укрінформ.

«Експерти Асоціації порівняли ціни на найдешевші макарони в ряді країн Європи та Україні. В Україні виявилися найдешевші макаронні вироби – 8,7 грн за 500 грн. Польща має трохи вищу ціну – 9,9 грн. В Естонії півкілограма макаронів обійдеться у 18,6 грн, у Литві – у 21,2 грн, а у Румунії – у 23,9 грн. Таким чином ми маємо найнижчу ціну на цей продукт», - зазначив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

На думку експерта, з огляду на це можна спрогнозувати зростання цін на макарони вже у наступному році, до 14%.

«Саме тому його вартість буде поступово підтягуватись до рівня східноєвропейських країн, і точно буде вищою за Польщу скоріше за вже у наступному році. Зростання становить 14%», - зазначив експерт.

При цьому, відповідаючи на коментарі до свого повідомлення про те, що макаронні вироби із твердих сортів пшениці, вироблені в Україні, коштують дорожче, ніж спагетті, імпортовані з Греції та Італії, Дорошенко припустив, що український продукт кращий за якістю.

«Не виключаю, що за якістю наші макарони вище італійських. Тому і ціна вища», - зазначив він.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: