У прокат виходить перший український науково-фантастичний трилер

Ілюстраційне фото: Укрінформ

Повнометражний перший український науково-фантастичний трилер «Мислителі» покажуть 7 квітня у Києві в кінотеатрі «Кінопанорама». Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на Укрінформ.

«Була проблема з тим, щоб починати робити такий великий і складний проект в Україні, де ще ніколи не знімали саме науково-фантастичний трилер. Це є першою картиною такого типу і такого жанру. І завдяки цьому ми і збираємося зайняти свою нішу», - зазначив режисер фільму «Мислителі» Вінсент Меттель.

Він зауважив, що проект «Мислителі» не лише повнометражна картина, яку презентують 7 квітня о 19.00 у кінотеатрі «Кінопанорама», а також «це і серіал, який після кінопрокату вийде і на телеканалах».

Уся творча команда, зауважив режисер, знімалася у фільмі абсолютно безкоштовно, а зйомки тривали 35 знімальних днів.

«Секрет у тому, що ідея, сценарій, взагалі жанр фільму і бажання творчих людей робити кіно дещо іншого гатунку призвели до того, що всі просто перевищували власні можливості. Але ми не збираємося так робити і надалі - знімати безкоштовно. Звісно, кожна робота, особливо добра робота, має бути оплачена», - повідомив Меттель, зазначаючи, що над фільмом працювали 12 людей, що дуже мало навіть для маленького серіалу.
Режисер підкреслив, що після презентації фільму в Києві, у травні він має вийти в прокат у 8 областях України.
Окрім того, за його словами, нині ГНКУ працює над 8 новими проектами.

«Це здебільшого повнометражні картини, один серіал. Що стосується найближчих планів - це кіноальманах», - підкреслив режисер.

Також під час прес-конференції показали трейлер фільму «Мислителі», який, як повідомлялося, вийде в прокат в Україні уже в травні цього року.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: