У клієнтів «Приватбанку» не буде проблем із доступом до коштів – влада

фото:Politeka

Клієнти «Приватбанку» не матимуть проблем із доступом до своїх коштів – зарплати, пенсії, стипендії, які проходять через цей банк. У цьому запевнили міністр фінансів Олександр Данилюк та голова Національного банку Валерія Гонтарева на спільній прес-конференції сьогодні вранці. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на Українську правду.

«Вчора уряд прийняв рішення про входження держави до капіталу «Приватбанку». Відтепер банк належить державі в особі Міністерства фінансів. Таке рішення було прийнято з огляду на системне значення цього найбільшого в країні банку», – сказав Данилюк.

«Це дозволить стабілізувати банк, зберегти кошти майже 20 (мільйонів – ред.) вкладників Приватбанку, а також забезпечити стабільність фінансової системи країни», – заявив він.

За словами міністра фінансів, «завдяки передачі у державну власність банк продовжує працювати».

«Це дозволяє вкладникам мати безперервний доступ до своїх грошей. Із процедурних причини тимчасово на 1 день буде призупинено обслуговування клієнтів – юридичних осіб. Але вже приймаються кроки, щоб це мало мінімальний вплив на їхній бізнес. Інших обмежень для клієнтів зараз не передбачено і не відбувається», – заявив Данилюк.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: