У бюджеті-2018 децентралізація залишиться пріоритетом - Гройсман

Кабінет міністрів України у п’ятницю, 15 вересня, внесе на розгляд Верховної Ради проект закону про державний бюджет на 2018 рік, у якому децентралізація залишиться пріоритетом. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

«15 вересня ми внесемо у Раду проект бюджету на 2018 рік. В ньому будуть збережені основні пріоритети, у тому числі продовження децентралізації - однієї з найуспішніших реформ в Україні», - зазначив Гройсман.

За його словами, про успіх цієї реформи свідчать конкретні дані: з 2014 року місцеві бюджети зросли на 100 млрд гривень. А за вісім місяців цього року власні доходи місцевих бюджетів 366 ОТГ зросли на 85,5% та склали 5,5 млрд грн (+2,5 млрд грн). «Це колосальний ресурс, якого ніколи раніше не мали місцеві бюджети. Таке зростання свідчить про одне - ми рухаємося правильним шляхом», - впевнений глава уряду.

15 вересня під головуванням Гройсмана відбудеться засідання Кабміну, на якому буде презентовано схвалений міністрами проект держбюджету. Після цього документ направлять у парламент.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: