Саакашвілі в Грузії засудили до трьох років в`язниці

фото:YouTube

Тбіліський міський суд засудив екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі до трьох років позбавлення волі. Про це пише Укрінформ.

«Суддя Тбіліського міського суду Георгій Аревадзе оголосив рішення у частині звинувачення у відношенні екс-президента Грузії у справі Сандро Гіргвліані. Суддя визнав Саакашвілі винним і засудив до позбавлення волі строком на 3 роки», - йдеться в повідомленні.

У цій справі Саакашвілі пред`явлено обвинувачення за статтею "зловживання службовими повноваженнями". За даними слідства, в 2009 році тодішній президент Грузії Саакашвілі в обхід Комісії з помилування незаконно помилував засуджених за вбивство Гіргвліані співробітників Департаменту конституційної безпеки Геронтія Аланія, Михайла Бібілурідзе, Автанділа Апціаурі та Олександра Гачава, створивши правовий важіль для умовно-дострокового звільнення засуджених.

Вбивство співробітника Об`єднаного грузинського банку Сандро Гіргвліані спричинило гучний політичний скандал у Грузії у 2006 році. Участь у злочині співробітників поліції викликала, зокрема, відставку міністра внутрішніх справ Вано Мерабішвілі.

Як відомо, у липні 2017 року Президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. У серпні Головна прокуратура Грузії направила запит про екстрадицію Саакашвілі.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: