Розпочався позачерговий призов до лав Нацгвардії

У вівторок, 8 серпня, в Україні стартував позачерговий призов до Національної гвардії. Про це в інтерв`ю «5 каналу» повідомив прес-офіцер Нацгвардії Руслан Музичук, пише УП.

За його словами, згідно з указом президента №178 від 7 липня, до 31 серпня для проходження служби оберуть осіб призовного віку – від 20 до 27 років.

У Генштабі зазначили, що додатковий призов проводять у зв`язку з недобором в Національну гвардію під час травневого призову.

«Найперша причина теперішнього призову – це те, що кількість завдань збільшується, і тому потрібно збільшити кількість строковиків для виконання цих завдань. Нині, наприклад, перед нацгвардійцями визначено 19 завдань, які потрібно виконувати», - розповів Музичук.

За його словами, призвані строковики не нестимуть службу в зоні АТО. Після підготовки вони будуть забезпечувати громадський порядок на території областей, в яких будуть проходити службу, а також спеціальні завдання Національної гвардії. Як повідомлялося, 7 липня президент Петро Порошенко підписав указ про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: