Прикордонна служба: Цьогоріч на проект «Стіна» витратять 500 мільйонів

фото:РБК-Украина

Держприкордонслужба України має намір витратити на проект «Стіна» в 2017 році близько 500 млн грн. Як інформує УП, про це в інтерв`ю Інтерфакс-Україна заявив глава відомства Петро Цигикал.

«На сьогоднішній день за 2015-2016 роки ми отримали 600 млн грн. Це близько 15% від загальної потреби. Планом передбачалося виділення на цей період вже 2,194 млрд грн. У 2017 році на проект було виділено 200 млн грн. Плюс зміни в бюджет додали ще 300 млн грн. Загалом, ми очікуємо в цьому році 500 млн грн, що становить 55% від коштів, необхідних тільки на цей рік», - сказав Цигикал.

За його словами, є істотне недофінансування цього проекту, відповідно, сповільнюється і проведення робіт на місці. "Якщо говорити про те, що вже зроблено, то облаштовано 274,6 км протитанкових ровів, 47,1 км контрольно-слідових смуг, 84 км огороджень, 179,9 км рокадну доріг», - сказав глава Держприкордонслужби.

Цигикал нагадав, що, згідно з проектом, мова йде про кордон з РФ в Харківській, Чернігівській та Луганській областях. За його словами, до кінця поточного року планується завершити роботи в Харківській області.

Раніше ГПУ повідомляла, що виявила схему розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму понад 100 млн грн в ході будівництва проекту «Стіна» на кордоні з Росією.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: