На Тернопільщині новорічні прикраси купують з Європи та Америки

Ілюстраційне фото

Близько 300 тисяч ялинкових скляних іграшок відправили цього року на експорт з райцентру Теребовля, що на Тернопільщині. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на Укрінформ.


«Ринок збуту продукції досить широкий – Польща, Франція, Велика Британія, Німеччина, Італія, Австрія, Угорщина. Оригінальні ялинкові прикраси із понад 170 декоративними малюнками охоче купують і в США та Канаді. Німецьке обладнання, екологічно чиста сировина дозволяють нашим працівникам створювати ексклюзивні новорічні прикраси для замовників із різних країн», - розповів Дзюбан.


За його словами, ще кілька років тому третину новорічної продукції відправляли в Росію. Але з початком агресії усі зв’язки із російськими партнерами розірвано. Натомість, знайдено нові ринки збуту в Європі та Америці. Хоча, наприклад, у Польщі є близько 200 виробників ялинкових іграшок, там охоче купують саме українську продукцію. Причина – нижча ціна, висока якість, екологічно чисті матеріали та ексклюзивність оригінальних іграшок. Характерно, що перед Новим роком на складах підприємства практично немає готових виробів. Завдяки міжнародним бізнес-контактам, усе замовлене доставлено споживачам.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: