На новорічний стіл українці в середньому планують витратити 650 гривень

Ілюстраційне фото: freelife

Більшість українців зустрінуть Новий рік удома. Новорічний стіл в цьому році подорожчає. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на «Дзеркало тижня».


Про заплановані витрати на святковий стіл у нинішньому році повідомили 74% опитаних українців, кожен з яких має намір витратити на це в середньому 654 грн, свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group.


Про свою готовність витратитися на подарунки близьким людям в нинішньому році повідомило 63% опитаних. Середня сума витрат по цій статті складе приблизно 542 грн.


При цьому про витрати на різні розваги в нинішньому році повідомила порівняно невелика частина респондентів — 23%. В середньому кожен з них готовий витратити на ці цілі 470 грн.


Дослідження проводилося компанією R&B в період з 1-10 грудня 2016 року серед 1803 осіб по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО. Помилка вибірки становить ±2,4% при рівні довірчої ймовірності Р=0,95.


За даними опитування компанії Research & Branding Group, у нинішньому році приблизно три чверті дорослого населення України (73%) мають намір зустрічати Новий рік вдома, в колі рідних і близьких їм людей. Другий за популярністю серед українців (13%) спосіб зустрічі Нового року полягає в тому, щоб відсвяткувати його в гостях у своїх друзів і знайомих.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: