МЗС застерігає українців від подорожей до Єгипту

фото: Fresher

Тим громадянам, що вже перебувають у курортних зонах Єгипту, рекомендують утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку. Про це пише УНІАН.

Узв`язку з введенням у Єгипті надзвичайного стану Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям переглянути свої плани щодо відвідування Єгипту. Як повідомили у прес-службі МЗС, застереження викликані «істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи «ІДІЛ», які дедалі частіше спрямовують терористичні акти проти цивільних громадян з огляду на їхню релігійну приналежність».

МЗС просить, якщо це можливо, відмовитися від відвідування Єгипту, у тому числі з туристичною метою. Для тих громадян, що вже перебувають у країні, рекомендують уникати перебування на півночі та в центральній частині

Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл. Крім того, у разі перебування на курортах Єгипту рекомендують утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки.

Нагадаємо, влада Єгипту вкотре продовжила дію режиму надзвичайного стану в країні.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: