Камбербетча можна буде побачити у Києві

 У восьми українських містах стартував весняний сезон фестивалю «Британський театр у кіно», в рамках якого відбудуться покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах. Про це повідомляє Укрінформ.

«Британська Рада в Україні та арт-об`єднання CoolConnections представляють весняний сезон фестивалю «Британський театр у кіно» – покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, цього сезону покажуть п`єсу Вільяма Шекспіра «Гамлет», де виконавцем головної ролі став номінант на премію «Оскар» британський актор Бенедикт Камбербетч.

Окрім цього, заплановані покази вистав «Привиди», «Жінка, не варта уваги», «Кішка на розпеченому даху», «Суворе випробування» та «Йерма».

Покази відбуваються у кінотеатрах Дніпра, Києва, Луцька, Львова, Полтави, Харкова, Херсона та Чернігова і демонструються англійською мовою з українськими субтитрами.

У столиці п`єси покажуть у кінотеатрі «Київ». На сайті Британської ради в Україні можна переглянути розклад показу вистав.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: