Для українців найкращий подарунок під ялинку - гроші

Згідно з результатами опитування, перше місце в рейтингу новорічних подарунків, як і торік, посідають гроші - їх хотіли б отримати 21% чоловіків і 17% жінок. На другому місці в ієрархії подарунків у чоловіків - романтична подорож та автомобіль з аксесуарами до нього – цих подарунків бажають однаково 10%. Жінки солідарні з чоловіками стосовно романтичної подорожі (її вибрали 11%), а от автомобілі хотіли б отримати у подарунок лише 3% жінок. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на Укрінформ.


На третьому місці в цьому році – побутова техніка, її були б раді отримати по 8% чоловіків та жінок. Серед бажаних подарунків називалися також цукерки та квіти, ювелірні прикраси.


Водночас, за даними соціологів, 7% чоловіків не чекають ніяких подарунків на Новий рік, серед жінок цей показник значно більший – 13%. Кількість тих, кому не дарують подарунків на Новий рік, становить 6% серед чоловіків і 4% серед жінок.


Що стосується вікової градації, то гроші у подарунок хочуть отримати майже однаково представники практично всіх вікових категорій, дещо більше - категорії 50-59 років (22%) та 70+ (23%). Кількість тих, кому не дарують подарунків, збільшується прямо пропорційно віку: 18-29 років - 1%, 70+ - 12%, зазначають у КМІС.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: