Агентів НАБУ під прикриттям викликали на допит до ГПУ

фото: Укрінформ

До Генпрокуратури викликали на допит агентів Національного антикорупційного бюро під прикриттям. Про це поінформував речник відомства Андрій Лисенко, пише Укрінформ.

«До Генеральної прокуратури запрошені на допит агенти НАБУ Катерина Сікорська та Сергій Тітенков, які фігурують у кримінальному провадженні за фактом провокування хабара співробітнику ДМСУ», - повідомив він.
Лисенко розповів, що під час допиту слідчі збираються з`ясувати, як вони були призначені на свої посади поза відкритим конкурсом та чи мають допуски до державної таємниці, оскільки під час обшуків у них були знайдені документи під грифом «таємно».

Також слідчих цікавить законність використання ними спеціальної апаратури, яка не зареєстрована у Службі безпеки. У ГПУ хочуть знати, чи були законними операції агентів НАБУ з провокування хабара першій заступниці Державної міграційної служби Діні Пімаховій.

«Цікавим є те, чому ці агенти НАБУ не надали декларації про доходи, що є обов`язковою процедурою для них», - резюмував Лисенко.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: