Як в Смизькій ОТГ розвивають спорт (ФОТО)

Смизька територіальна громада, яка була утворена лише в 2016 році, вже має спортивні нагороди та здобутки. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Управління освіти Рівненської ОДА.

Учні усіх десяти шкіл беруть активну участь у спортивних заходах, змаганнях, конкурсах, іграх та естафетах. Педагогами проводяться «Олімпійські тижні», «Олімпійські уроки», зустрічі з відомими спортсменами та волонтерами. Молодь громади активно долучається до обласних та Всеукраїнських турнірів і змагань з різних видів спорту.

Не пасуть задніх і гуртківці-позашкільники «Центру дитячої та юнацької творчості», які неодноразово виборювали першість у спортивному туризмі.

А нещодавно, у Смизькій ОТГ, підвели підсумки ще одного обласного конкурсу який проходив у навчальних закладах кращий «Олімпійський куточок-2017». На місці перемогу здобула Смизька школа І-ІІІ ступенів.

Територіальна громада, до якої входять тринадцять сіл, згуртована та спортивна. А головне - піклується про здоровий спосіб життя молоді.  

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: