Визначилися переможці першого чемпіонату Рівненщини з панкратіону (ФОТО)

16 команд, понад 200 учасників від 5-тирічок до дорослих змагались за нагороди першого Відкритого чемпіонату Рівненської області з панкратіону. Змагання проходили у двох розділах: «греплінг» та «Фул/ММА».

За підсумками змагань командні місця Чемпіонату розділили між собою кращі клуби. У розділі греплінгу: І - СК «Спортивна нація»( Фастів), ІІ - СК «COPACABANA RIVNE» (Рівне), ІІІ - СК «Воїн» (Луцьк).

У Розділі Фул/ММА: І- СК «Воїн» (Луцьк), ІІ- СК «Берсерк» (Сарни/Дубровиця), ІІІ- СК «Удар» (Рівне).

«Саме в панкратіоні, як в національному неолімпійському виді спорту, знайшли своє «законне» визнання бразильське джиу-джитсу та греплінг, яке ми розвиваємо в Рівному вже 8 років. Проведення цього турніру і кількість учасників - понад 200 - це показник рівня єдиноборства, що стрімко розвивається»,- зауважила головний секретар змагань, бронзова призерка чемпіонатів світу та Європи з панкратіону Олена Ліснічук .

Організаторами першості виступив Рівненський борцівський клуб «COPACABANA RIVNE» та Федерація панкратіону Рівненської області.

Довідково: За правилами греплінгу дозволеними є будь-які кидки і звалювання, тактична перевага над суперником в партері (на землі), а також больові та удушливі прийоми, що змушують суперника здатись. Фул/ММА - це розділ панкратіону, що поєднанує в собі усі легальні спортивні техніки з ударного та борцівського арсеналу єдиноборств.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: