«Верес» найчастіше пробивав у площину воріт суперника

За підсумком літньо-осінньої частини чемпіонату Першої ліги команда Народного Клубу «Верес» є лідером за ударами у площину воріт. У середньому за матч рівняни завдавали по шість точних ударів по воротах суперника, повідомляє кореспондент ERVE.UA із посиланням на інформаційну службу НК «Верес».

Що стосується середньостатистичних показників ударів у бік воріт загалом - то таких футболісти НК "Верес" завдавали 13,4 за матч. Таким чином, відсоток точності ударів "червоно-чорних" у першій частині чемпіонату становить 45%.

Якщо за кількістю ударів у площину воріт НК "Верес" - наразі беззаперечний лідер Першої ліги. То за кількістю ударів у бік воріт загалом - рівняни лише другі. Найчастіше у бік воріт суперника пробивали футболісти "Інгульця" - у середньому 14,1 удар за матч. Втім, відсоток точних ударів у петровців значно нижчий - на рівні 35% (4,9 удари в площину воріт в середньому за гру).

Найменше ударів у бік воріт суперника за матч у першій частині чемпіонату завдавали футболісти "Оболоні-Бровар" - у середньому 8,2 за гру. А найрідше у площину воріт суперника пробивали футболісти стрийської "Скали" - у середньому 3 удари за матч.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: