«Верес» - це бренд. Його власники – рівняни» - Хахльов

Президент народного клубу «Верес» Олексій Хахльов розповів чому постійно у громадській спілці змінюється відсоток власності клубу. І впершу чергу це пов`язано із фінансуванням. Якщо у квітні 2016-го було 39%, влітку наступного року частка зменшилася до 34%, а нині вона лише 17%. До того ж клуб ще й змінив місце реєстрації з Рівного на Львів. Однак, за його словами, це ніяк не впливає на власника бренду, яким є і була Громадська спілка «Верес-Рівне». Про це він  сказав у програмі «Тема дня» на телеканалі РТБ.

Зауважимо, що у власності Богдана Копитка перебуває 73% акцій клубу. Ще 10 % у ТЗОВ «Компанія з управління активами «Євроінвест».

«Є футбольна команда і є футбольний клуб. Народний клуб «Верес-Рівне» - це бренд. Є офіційне свідоцтво на знак товарів і послуг, в якому сказано, що власником даного бренду є Громадська спілка «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне». І права на його використання належали і належать спілці.

Тобто тим 4, 5 тисячам членам клубу, які сьогодні в небайдужому пориві переживають за долю клубу. І це головне про що варто говорити»,- зауважив Олексій Хахльов.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: