У рівненського «Вереса» може з’явитися жіноча команда

Тренер жіночої футбольної команди «Родина-ліцей» з Костополя просить Рівненську обласну федерацію футболу профінансувати виступи колективу у цьогорічному чемпіонаті Вищої ліги. За його словами  грошей у команди взагалі немає, через це вони можуть «вилетіти» з чемпіонату. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.


Цьогорічний бюджет жіночого футбольного клубу, за словами тренера Василя Мамчура, мав складати 300 тисяч гривень. Ця сума – це надходження від міського та обласного бюджетів, спонсорська допомога.

«По суті, гроші на команду виділяв лише ліцей. І зауважу, що стосується це лише дівчат, які там навчаються. А, ось в червні вони закінчили вчитися і все, заклад на них грошей більше немає права виділяти. А грати нам ще кілька турів. Я просив виділити 50 тисяч гривень, аби дограти сезон, але дайте хоч 20. І це вже значна сума для нас буде»,- зазначив Василь Мамчур на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу.


Присутні члени виконкому зауважили, що федерація не може повністю взяти опіку над «Родиною-ліцей», і запропонувала членам ради клубу провести нараду і забрати з назви команди слово – «Родина». Оскільки саме ця торгова марка, до слова якої володіє екс-нардеп Микола Кучерук, була колись головним спонсором, але зараз не фінансує команду.Тоді можна буде шукати нового спонсора, який реально допомагатиме ФК.

Окрім цього, голова обласної федерації Олексій Хахльов висловив думку, що в структурі рівненського «Вереса» можна буде створити жіночий клуб.

«Яким чином громадська організація «Верес-Рівне» зможе опікуватися командою будуть думати наші юристи. Однак, членам ради костопільського клубу потрібно прийняти рішення про зміну назви команди. Звісно, гроші ми виділимо, аби ви мали можливість завершити сезон. Проте до початку наступного ігрового року ви маєте вирішити ці питання»,- зауважив Хахльов.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: