У травні обиратимуть «Рівненського Мессі»

У Рівному вперше відбудеться загальноміський футбольний фестиваль під назвою «Рівненський Мессі». Захід триватиме з 17 по 18 травня. Участь у змаганнях можуть брати юнаки 2001-2003 року народження. Кращий гравець отримає титул та грошову винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.

У перший день змагань судді оцінюватимуть вміння футболістів виконувати вправи з жонглювання, а також спритність у поведінці з м`ячем. 50 найкращих учасників змагатимуться за титул «Рівненський Мессі». Для цього футболісти повинні виконати 6 вправ: жонглювання, ведення м`яча, комплексна вправа, спритність у поведінці з м`ячем, удари на точність в квадрат та удари по воротах на точність.

Змагання проходитимуть на базі ДЮСШ з футболу «Верес», що на вул. Набережній, 9. Початок о 15:00.

До участі допускаються юнаки, що зареєстровані або навчаються у Рівному. З собою вони повинні мати спортивну форму та документи, що засвідчують особу (ID-карту або ж студентський квиток).До слова, навчальні заклади можуть самостійно реєструвати декількох юнаків до участі.

Реєстрація розпочнеться 1 квітня. Крім того буде реєстрація буде здійснюватись 17 травня до 14:00 безпосередньо на місці проведення фестивалю.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: