У Рівному влаштують ранковий еко-забіг

24 червня, у ніч з суботи на неділю, в Рівному відбудеться еко-забіг до Дня молоді «FOREVER YOUNG 2018». Стартує він о 03:30 на Пагорбі Слави і триватиме приблизно дві години. Про це сьогодні у Центрі комунікацій «МедіЯ» розповіли організатори заходу, інформує кореспондент ERVE.UA.

Учасниками оздоровчого забігу на дистанції близько 2-3 км можуть бути рівняни та гості міста без обмежень, але у кількості не більше 120 осіб.

«Реєстрація на забіг – безкоштовна. Онлайн заявку подати на участь можна до 23:59 23 червня сайт www.runstyle.net, або в день старту за наявності вільних місць з 03:30 до 04:15 на місці старту в офіційному наметі Rivne Running Club»,- розповів президент Rivne Running Club Сергій Ющишин. 

Учасники пробіжаться по прилеглих територіях до с. Бармаки та Пагорбу Слави. Ініціаторами еко-забігу стала ГО «Екоклуб».

«Сподіваємося, що таким чином знову нагадаємо нашим депутатам про проблему. Річка забруднена настільки, що у воді стрімко розмножується патогенна мікрофлора, спостерігається цвітіння води, щоліта спостерігається масова загибель риб і збільшується кількість токсичного мулу, а рівнянам немає місця для безпечного активного відпочинку і риболовлі»,- зауважила прес-секретар ГО «Екоклуб» Інна Мулявка.

Закликає взяти участь в еко-забігу і майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор 2016 року в Ріо Світлана Станко.

«Я планую бігти і залучити до пробігу своїх друзів і знайомих. О такій порі ще не бігала, але це буде цікаво»,- каже Станко.

За словами організаторів, станом на 18 червня вже зареєструвалося 60 учасників.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: