У Рівному відбудеться міжнародний спідвейний турнір

Гонщики з Польщі, Данії, Чехії, Латвії, Болгарії та України святкуватимуть найголовніше державне свято разом з рівнянами на стадіоні з технічних видів спорту «Мототрек». Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Рівненської міської ради.

Турнір проходитиме за сіткою для 12 гонщиків та 2-х резервних. За підсумками основної сітки заїздів буде визначено 8 найкращих гонщиків, які стартуватимуть у 2-х півфіналах, з яких до фінального заїзду вийдуть по два переможці. У Великому Фіналі будуть визначені призери турінру. Участь у змаганнях підтвердили Онджей Сметана (Чехія), Якуб Букхейв (Данія) та Оскар Бобер (Польща).

Перемовини щодо участі у змаганнях ведуться з Міленом Манєвим (Болгарія), Факундо Албіним (Аргентина), Марселем Кайзером (Польща, Міколаєм Цурило (Польща), Дамьяном Адамчиком (Польща), Станіславом Бужею (Польща), Давідом Куцяпою (Польща). На жаль, від попередніх домовленостей щодо стартів у Рівному довелося відмовитись одному з лідерів особистого чемпіонату світу серед юніорів 2017 латвійцю Євгенію Костигову. Втім, тривають переговори з колегами Євгенія з «Локомотиву» (Даугавпілс).

Серед претендентів захищати честь України розглядаються рівняни Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Марко Левішин та Максим Росощук, а також червоноградці Андрій Кобрін та Дмитро Мостовик. Ведуться перемовини щодо участі у змаганнях з Віктором Трофімовим та багаторазовим призером чемпіонатів Європи, найкращим гонщиком України XXI ст. Андрієм Карповим.

Під час презентації будуть вручені подарунки гонщикам - ветеранам непереможного «Сигналу», - клубу, який під керівництвом Григорія Хлиновського здобув три титула чемпіона СРСР в командному заліку у 1985-87 рр.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: