Спортсмени з Рівненщини та Волині демонстрували свою силу

Понад 80 спортсменів-силачів взяли участь у  відкритому кубку Рівненської області з пауерліфтингу та жиму лежачи. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу РОДА.


Змагання відбулиця цими вихідними у регіональному центрі фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Водночас близько 20 спортсменів-ветеранів стали учасниками спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту, який відбувся у рамках відкритого Кубку.

Розпочалися змагання з виступу жінок, в яких серед ветеранів тріумфувала Ніна Шашкевич з Рівного. Виступаючи в абсолютній ваговій категорії серед спортсменок віком 40-49 років, вона зуміла впоратися з вагою в 65 кг.

Серед чоловіків у першій віковій групі з-поміж спортсменів вагою до 74 кг переміг рівнянин Анатолій Пастушенко. Валентин Савран з Млинова в категорії до 83 кг став першим, зумівши підкорити вагу в 150 кг.

Віталій Сікорський (м.Рівне) продемонстрував найкращий результат в категорії до 93 кг. В категорії до 105 кг першим став березнівчанин Олександр Чухрай. В найважчій категорії серед спортсменів вагою понад 120 кг переміг Валерій Ярмолка (м.Березне).

У другій віковій групі (50-59 років) визначався переможець в абсолютній ваговій категорії за формулою Вілкса. Цього разу ним став Олексій Жаворонков з Рівного.

Тріумфатором третьої вікової групи (60-69 років) з результатом 115 кг став Василь Крамарчук (м.Сарни). В четвертій віковій групі (понад 70 років) переміг рівнянин Леонід Загайкевич.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: