Спортсмени з Рівненщини завоювали багато нагород на Кубку України з греблі на байдарках і каное

У Дніпрі відбувся Кубок України з греблі на байдарках і каное. Рівненщину на турнірі представляло 16 спортсменів. За підсумком змагань серед 460 учасників наші гребці показали наступні результати:

Дистанція 1000м
К-4 чоловіки Тарасюк Владислав (м.Рівне) 1 місце.
С-1 юніори Братащук Владислав (м.Дубно) 2 місце.
С-2 юніори Братащук Владислав 1 місце

Дистанція 500м
С-2 жінки Циганкова Олена 2 місце
С-4 чоловіки Шкарнега Дмитро (м.Дубно) 3 місце.
С-1 жінки Циганкова Олена (смт.Млинів) 3 місце.
С-4 чоловіки Сидорчук Володимир (Дубно) 4 місце

Дистанція 200м
С-1 чоловіки Максимчук Олександр (м.Дубно) 3місце.
С-1 жінки Циганкова Олена 3 місце.
С-2 чоловіки Осійчук Василь (Дубенський р-н); Овдійчук Андрій (м.Дубно) 3місце
С-2 жін. Циганкова Олена 1 місце; К- 1, К- 2 юніори Булавський Роман (м.Рівне) 1місце.

Тоді ж у Дніпрі проходив і Кубок України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Рівненську область представляли троє спортсменів: МСУМК Микола Синюк, Володимир Вельгун та Марина Самчик (тренер Камлочук Л.В.). За результатами змагань чемпіонами України стали Микола Синюк у класі KL-2, Марина Самчик у класі KL-3, Володимир Вельгун у класі VL-2. А Володимир Вельгун виборов ще й срібну медаль у класі KL-2.

Микола Синюк та Володимир Вельгун братимуть участь у складі збірної команди України у Кубку світу з параканое, що проходитиме з 13 по 20 травня у м. Сегед (Угорщина).