Рівнянка готується до чемпіонату Європи з панкратіону

Рівненська спортсменка Олена Ліснічук виборола можливість у складі збірної представляти Україну на чемпіонаті Європи з панкратіону. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA. 


Змагання відбудуться у липні в Італії. Нині ж дівчина активно готується до європейського турніру, які організовує UNITED WORLD WRESTLING. 

«Зараз у мене тренування двічі на день. В середині червня їду на збори у Київ, де буде по три тренування щодня»,- розповідає спортсменка. 

Рівнянка виступає у ваговій категорії – 58 кг. Олена - багаторазова чемпіонка України, призерка кубків та чемпіонатів, а також Кандидат в майстри спорту з панкратіону. Дівчина представляє Рівненський клуб бразильського-джиуджитсу «Copacabana Rivne». 

Якщо ж рівнянка вдало виступить в Італії, вона зможе взяти участь у Чемпіонаті світу, який відбудеться в кінці літа в Білорусі. Проте участь у ЧЄ обійдеться їй не дешево – 17 тисяч гривень. «Підприємство «ІНТЕР-БЕТОН» зацікавилося в підтримці моєї поїздки і зараз ми ведемо переговори, щодо фінансування реєстраційних та візових витрат»,- розповідає Олена. 

Хто хоче підтримати рівнянку, зокрема і фінансово, може зв’язатися із Оленою у Facebook.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: