Рівненські поліцейські стали переможцями міської спартакіади (ФОТО)

96 нагороду за часи проведення Спартакіади міста Рівне серед колективів фізичної культури отримали поліцейські, команда яких посіла перше місце серед підприємств, установ та організацій міста. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу патрульної поліції Рівного.

У залік Спартакіади Рівного серед колективів фізичної культури входять чемпіонати із 14 видів спорту, які відбуваються в обласному центрі щороку. Це і волейбол, і теніс, і футбол, і гирьовий спорт, і кульова стрільба, і легкоатлетичний крос тощо. У змаганнях беруть участь понад дві з половиною тисячі учасників.

Готує до змагань і очолює команду рівненських поліцейських начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Рівненській області Андрій Шевчук.

За підсумками проведених чемпіонатів спортсмени обласного управління поліції другий рік поспіль здобули перше місце серед підприємств, організацій та установ. Другу і третю сходинку посіли колективи управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та ПАТ «Рівнеазот». 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: