Рівненські бізнесмени переграли політиків

У Рівному відбувся перший благодійний турнір з міні-футболу (5х5) «Standanrt VIP Cup». Команди учасників складалися із рівненських політиків, журналістів, членів правління ФА «Стандарт» та бізнесменів. Метою турніру було зібрати на футбольному полі різних людей, які люблять спорт та готові допомогти розвитку дитячого футболу.

У півфіналах зустрілися «журналісти-бізнесмени», «політики-стандарт». Перший матч виявився дуже напруженим, а боротьба рівною. Тому переможців визначила лише серія післяматчевих пенальті.

Після яких до фіналу вийшли бізнесмени, а журналісти грали у матчі за третє місце. А у другому півфіналі політики перемогли правління «Стандарту».

Поки народний депутат України Юрій Вознюк захищав ворота, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук забив один з найкрасивіших голів турніру, прямісінько у дев’ятку. Обоє обіцяли допомагати та підтримувати дитячий футбол.

У матчі за третє місце журналісти виявилися кращими. Гостинність організаторів турніру - Футбольної академії стандарт - не знала меж, тому вони багато пропускали, і мало забивали. Ну, а у фіналі зустрілися бізнесмени та політики. 

Боротьба була відчайдушною, емоції вирували, ніхто не хотів поступатися. Врешті перемогу у турнірі святкували представники бізнесу.

Склад переможців - Олександр Конюкевич (фірма Gera, яка надала ще й екіпірування для змагань), Володимир Габор, Олександр Оверчук, Олексій Халфін, Віктор Радовенчик, Олег та Віталій Власюки, Олександр Лунін та Василь Юсковець.

Перехідний кубок в руках у Олександра Оверчука (ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»).

Завдяки турніру для футбольної академії «Стандарт» було зібрано 3170 грн.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: