Назвали вартість будівництва спорткомплексу на Макарова

310 мільйонів гривень - саме стільки, за попередніми підрахунками, обійдеться будівництво спортивного комплексу на вулиці Макарова. І це лише вартість першої черги будівництва – універсального спортивного залу на 3 тисячі глядачів. Як інформує кореспондент ERVE.UA, гроші планують знайти у Державному фонді регіонального розвитку, обласному і міському бюджетах.

Сьогодні у Рівненській ОДА відбулася офіційна презентація оновленого проекту, який робили проектанти з рівненської філії ДП «ДІПРОМІСТО».

«Нині проект вже практично пройшов експертизу, вносяться останні правки і ми можемо оголошувати тендер на обрання підрядної організації»,- зауважив директор департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Ярослав Мазярчук.

За словами в.о директора рівненської філії ДП «ДІПРОМІСТО» Романа Семенченка, проект відповідає усім стандартам міжнародного рівня.

«У залі можна буде проводити змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, міні-футболу. А також концерти та інші заходи. У нас передбачені роздягальні, тренувальні зали, суддівські кімнати, ложі для ЗМІ та ВІП-гостей, а ще площі під комерцію».

Читайте також по темі: «Міфічний» рівненський спорткомплекс: мрія є, грошей немає (ФОТО)
 

Скільки коштів з бюджету області буде виділено наступного року ще не підраховували. Якщо ж ДФРР погодиться фінансувати будівництво, яке стане пунктом для підготовки олімпійського резерву, то за їхніми умовами з бюджету Рівненщини витрачатимуть щонайменше 10% від загальної суми будівництва.
За попередніми підрахунками триватиме воно 2, 7 роки.

Детальніше про проект спорткомплексу читайте згодом на ERVE.UA.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: