На будівництво спорткомплексу на Макарова з держбюджету виділять 15 млн

Проект Палацу спорту по вулиці Макарова у Рівному - в лідерах за висновками комісії з відбору об`єктів для надання субвенції з держбюджету. Ідею будівництва спорткомплексу оцінено в 11 балів з можливих 12-ти. Про це інформує прес-служба РОДА.

Окрім Рівного, комісія підтримала проекти Палаців спорту ще з п’яти міст України. Однією з основних вимог була наявність мінімум 2500 глядацьких місць, що у перспективі дасть можливість проводити змагання європейського рівня. Остаточна сума державної підтримки буде узгоджена із бюджетним комітетом Верховної Ради України. Щонайменше область отримає 15 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що нині триває тендер з визначення виконавця будівництва.

І-ша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня. При необхідності зала трансформуватиметься в концертний та виставковий зал.

Реалізація проекту триватиме декілька років. Наступні черги будівництва масштабного спорткомплексу передбачатимуть плавальний 50-ти метровий басейн, відкриті поля і майданчики для різних видів спорту, готель для учасників змагань.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: