Гроші за суборенду ділянки під стадіон від УЄФА «вибивають» через суд

Більше 70 тисяч гривень боргу має заплатити Рівненська обласна федерація футболу за суборенду земельної ділянки. Таке рішення виніс днями Рівненський обласний господарський суд. Як інформує кореспондент ERVE.UA, мова йде запасне поле стадіону «Авангард», що по вулиці Замковій, 34. На цьому місці раніше планували побудувати міні-стадіон по програмі «Хет-трик» від УЄФА.

Позов до суду подало КП «Авангард». Зауважимо, що за час користування земельною ділянкою РОФФ заборгувало понад 200 тисяч гривень. Більшу частину суми у жовтні цього року було заплачено. За словами директора стадіону Валентина Воята, вони хотіли поза судом вирішити питання, але керівництво федерації на контакт не йшло.

«На жодне із трьох засідань представники РОФФ не прийшли. Відтак рішення було прийнято на нашу користь. Нині це питання має вирішити виконавча служба»,- зауважив Воят.

Натомість голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов каже, що ця ситуація виникла через прогалини у законі.

«Варто сказати про природу цього боргу. На жаль, ми маємо недосконале бюджетне законодавство, яке не дозволяє органам місцевого самоврядування встановлювати пільгову орендну ставку для об`єктів спортивної інфраструктури, таких як стадіон.

Здоровий глузд та розуміння з боку міської влади на нашому боці, але необхідність дотримуватися хоч і недолугого але законодавства є нормою цивілізованого суспільства. Щодо суті питання та шляхів його вирішення, то воно буде обговорено на найближчому виконкомі РОФФ і буде прийняте колегіальне рішення»,- наголосив Хахльов.

Читайте також по темі: УЄФА гроші дало, а міні-стадіон в Рівному ще не збудували

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: