Ексклюзив з Юрієм Віртом: Йду з високо піднятою головою. Дякую «Вересу»

Фото: sport.ua

Я йду із високо піднятою головою. Дуже радий, що доля мене звела із «Вересом». У мене найпозитивніші враження від роботи у команді і є прекрасний результат, який вдалося досягнути на даний момент – 5 місце.

Так ексклюзивно для ERVE.UA прокоментував розірвання контракту за взаємною згодою колишній головний тренер Народного клубу Юрій Вірт.

Юрій Миколайович подякував керівництву клубу, гравцям та вболівальникам команди, яких він назвав унікальними та надзвичайно яскравими.

«Працюючи з командою, я відчував справжній адреналін. Бо бачив, як віддаються роботі футболісти, як докладає зусиль керівництво команди, як вболівають фани клубу. Коли я йшов на посаду тренера, то відчував тягар і бачив надзвичайну складність поставленої переді мною задачі, однак, коли побачив, які гравці приходять в команду – зрозумів, що все дуже реально. Я іду з високо піднятою головою. Сподіваюся, що та висока планка буде триматися так само високо після мене», - прокоментував Вірт для ERVE.UA.

Він також прокоментував нове призначення на посту головного тренера Народного клубу Юрія Свіркова.

«Не знайомий з цим фахівцем. Нічого не можу сказати. Але якщо керівництво прийняло таке рішення, то, очевидно, воно правильне. Знаю, що всі футболісти мріють грати у єврокубках. Вірю, що з новим тренером у «Вереса» всі задумки реалізуються», - сказав Юрій Вірт.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: