Дубенський футболіст забив дебютний гол у чемпіонаті Греції

Дубенчанин Віталій Приндета допоміг ФК «Платаніас» здолати ФК «Ларіс» у чемпіонаті Греції. Центральний захисник забив гол на 54 хвилині матчу. Рахунок гри – 3:2. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

23-річний футболіст провів на полі усі 90 хвилин гри і забив свій дебютний гол за грецьку команду. За вдалу гру місцеві ЗМІ визнали його кращим гравцем матчу.

відео -Ukraine Football

У поточному сезоні дубенчанин зіграв за «Платаніас» у 5 матчах, 4 - в основі. Нині «Платаніас» посідає 9 місце з 16-ти команд Суперліги Греції.

Нагадаємо, що на початку грудня 2015-го Приндета залишив луцьку «Волинь», адже майже півроку не мав ігрової практики. Загалом футболіст зіграв близько 60-ти ігор в Прем`єр-лізі та був капітаном молодіжної збірної України. У складі грецької команди дубенчанин грає з 2016-го.