«Авангард»: Хахльов вже вдруге прозвітував про хід реконструкції стадіону

Проект реконструкції рівненського стадіону «Авангард» ще перебуває на розгляді в державному підприємстві «Укрдержбудекспертиза». Львівська компанія «Артпростір» отримала зауваження від експертів і нині намагається їх виправити. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент народного клубу «Верес» Олексій Хахльов.

Зауважимо, що це вже другий звіт Хальова по ходу перевірки проекту за останніх кілька тижнів. 

«1. Станом на 10.11.2017 року проектно-кошторисна документація (Ескізний проект «ЕП») Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне» все ще знаходиться на експертизі в Державному підприємстві «Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи». Згідно до Договору N00-2041-17/ЦБ від 04.10.2017 року здійснюється експертиза Ескізного проекту «ЕП». ПП «Артпростір» отримано перелік зауважень щодо наданих на експертизу документів. Ведеться робота по усуненню недоліків та внесення відповідних коректив. На вівторок призначена зустріч щодо фіналізації позицій сторін по договору.

2.Обговорені всі умови заключення угоди щодо експертизи стадії Проект «П» Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул. Замковій, 34 в м. Рівне».

3.Проведено зустрічі та налагоджено конструктивну комунікацію між експертною установою та проектною організацією.

Окрему думку хочу висловити щодо інформаційної політики навколо реалізації Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул. Замковій, 34 в м. Рівне». Вибір Генерального проектанта відбувався публічно, колегіально та конкурентно. Звичайно, це не стало запорукою від всіх проблем та складнощів. Проект є реально складним у виконанні та потребує злагодженої роботи всіх зацікавлених сторін. Не кожного дня будується в Україні чи в Рівному спортивна арена найвищої будівельної категорії складності. Етап проектування надзвичайно важливий для того, щоб унеможливити в майбутньому експлуатаційні ризики та збільшити комфортність і безпечність різним категоріям відвідувачів»,-  написав Хахльов.

Скільки ще часу триватиме експертиза проекту реконструкції стадіону не відомо. Ймовірно, що кілька місяців. Однак, як бачимо, зрушення уже є.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: