Визначили кращих плавців серед дітей з інвалідністю

фото:kyiv.dityvmisti.ua

У Рівному відбулися змагання з плавання в програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області. Це був ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на  Управління у справах молоді та спорту РОДА.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: старша – 2003 – 2004 роки народження, молодша – 2005 – 2007 роки. Змагалися за нагороди діти з інвалідністю з Рівного, Вараша, Бугринської об’єднаної територіальної громади Гощанського району, Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1 та Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.

Кращими стали:
Романуха Ольга (50 м вільний стиль, 200 м комплексне плавання ) Рівненська обласна ДЮСШІ, Ткач Іван (50 м на спині, 200 м комплексне плавання) Рівненська обласна ДЮСШІ, Ярошик Юрій (50 м батерфляй, 100 м брас), Рівненська обласна ДЮСШІ, Андрощук Назар (50 м брас, 100 м вільний стиль) Рівненська обласна ДЮСШІ, Макаров Матвій (50 м вільний стиль, 100 м вільний стиль) м. Вараш, Савчук Дмитро (50 м вільний стиль, 50 м брас) Бугринська ОТГ Гощанського р-ну, Мирза Давид (50 м на спині), м. Вараш.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: