У Рівному влаштовують «найдобріший» забіг у році

17 грудня у Рівному відбудеться традиційний благодійний забіг до Дня Святого Миколая - RIVNE ST. MYKOLAS RUN 2017. Цьогоріч збиратимуть гроші на лікування 3-річної Софії Кваснюк, яка мешкає у Здолбунівському районі. Про це сьогодні у медіа-центрі ERVE.UA повідомили організатори заходу.

У дівчинки рак. Нині вона проходить черговий курс хіміотерапії.

«Після обстеження у Києві та закордоном нам не давали жодних шансів. Однак нині Софійці трішки краще. На лікування потрібно великі кошти. Лише один курс хіміотерапії обходиться у більше ніж 7 тисяч гривень. Дуже дороге обстеження. Нам потрібно буде пересадка кісткового мозку»,- зазначила мама дівчинки Іванна Хомета.

2016-го у забігу, який ще називають «найдобрішим у році», взяло участь 200 осіб. Цьогоріч очікують 250. Початок об 10:45.

«Дистанції традиційні 2 та 6 кілометрів. Старт відбудеться на проспекті Миру далі по Набережній, Кавказька та Міцкевича. Зареєструватися можна онлайн, а також у день забігу. Вартість 80 та 100 гривень відповідно. Поспішіть, адже кількість місць обмежена»,- зазначив президент Rivne Running Club Сергій Ющишин.

Окрім визначення переможців на дистанціях, буде проведений конкурс на кращий костюм. Бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Ольга Земляк зауважила, що теж обіцяє здивувати присутніх.

«Ще не знаю в чому буду одягнута, але однозначно підготую костюм. Закликаю усіх взяти участь у забігу, буду агітувати своїх друзів та батьків. Це буде класний івент. Таким чином ми можемо долучитися до доброї справи і хоча б частково допомогти Софійці»,- зауважила Земляк.

Усі учасники отримають новорічного капелюха синього кольору, календар від Rivne Running Club та подарунки від спонсорів. Зауважимо, що генеральний спонсор забігу - DBN. Преміум спонсори - AutoPlus та GERA.

Рахунок мами дівчинки для переказів коштів на лікування: 4149 4978 0345 1162. Контактний телефон: 0972057568 (Іванна).

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: