Започатковують новий конкурс - «Гордість Рівного2017»

У Рівному започатковують міський конкурс «Гордість Рівного 2017». Як інформує кореспондент ERVE.UA, його мета познайомити жителів міста із цікавими та майже нікому не відомими героями.

Потенційні конкурсанти можуть подавати заявку на участь особисто, або їх можуть рекомендувати. Заявка має довільну форму, однак у ній має бути вказано: прізвище, ім’я, по-батькові конкурсанта, вік, детальний опис його особливих досягнень, контактні дані конкурсанта для уточнення інформації.

Заявки мають надсилатися у період з 12 жовтня до 23:59 22 жовтня 2017 року. Далі компетентне журі, до якого увійшло дев’ятеро відомих у різних сферах життя рівнян, їх опрацьовуватиме. Зокрема: Вікторія Покоєвчук-Зрайко, Ольга Земляк, Сергій Мерчук, Сергій Татаренко, Андрій Токарський, Володимир Петрів та інші.

Окрім головної нагороди, учасники матимуть змогу здобути перемогу в різних номінаціях, яких є 11. Нагородження відбуватиметься у два етапи. Перший концерт пройде у МПК «Текстильник» 3 листопада, другий – 1 грудня.

Конкурс організовується в рамках проекту Громадського бюджету Рівного «Знай Наших». Організаторами є «Тато клуб Рівне» , громадські активісти за підтримки управління культури і туризму Рівного.

«Ми не хочемо запрошувати відомих людей, про яких усі знають. Це робиться для тих жителів нашого міста, досягнення яких вражають, але про них ніхто не знає. Наприклад, дівчинка підчас пожежі винесла із палаючого будинку дітей, жінка яка їздить за кермом тролейбуса з 1970-го року, пара олімпійці, які на змаганнях посіли 2-ге місце в світі, багаторазовий чемпіон світу по бальних танцях на калясці та багато інших», - розповідає один із організаторів проекту Руслан Алексіюк.

Журі буде групувати заявки у різних номінаціях. З кожним учасником планують зняти коротке відео про їх життя та досягнення, яке презентують під час проведення конкурсу.

«Цей конкурс ініційований, щоб виявити невідомих, цікавих людей з яких слід брати приклад. Його завдання зробити цих людей більш відомими»,- розповідає член журі конкурсу Олександр Харват.

Подати заявку на участь у конкурсі можна у Facebook в спільноті «ГордістьРівного2017», або на електронну скриньку організаторів конкурсу gordistrivnogo@gmail.com.  

 Дарина ГАПОНЮК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: