Від сьогодні у Рівному лише КАТП 1728 вивозитиме сміття

 Від сьогодні, 4 червня, у Рівному «Санком» сміття не вивозитиме. Замість нього це робитиме комунальне автотранспортне підприємство «1728». Про це повідомляє Радіо Трек.

Адже воно єдине брало участь у конкурсі на визначення надавача послуг з вивезення з Рівного сміття і виграло його. А міська рада затвердила результати цього конкурсу. Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив, що «КАТП 1728» обслуговуватиме все місто, і приватний сектор у тому числі. А якщо сміттєвозів йому бракуватиме, то їх докуплять.

«Все буде він обслуговувати, якщо візьме техніку, або ще когось на субпідряд. Але все буде відповідати «КАТП 1728». А там будемо докуповувати. Кожен рік будемо дивитися, чого не вистачає. Зараз, зрозуміло, що будуть якісь нюанси. Але місяць-два все це притреться. Тоді він скаже, що йому потрібно. Він порахує вже, подивиться. І ми йому це докупимо. Гроші є. Бюджет більш-менш дозволяє на це реагувати адекватно»,- каже Хомко.

За його словами, «КАТП 1728» було єдиним на конкурсі через низький тариф на послугу з вивезення сміття і тому, що йому міська влада придбала сміттєвози. Ще один претендент, який хотів взяти участь у конкурсі, не мав техніки і просив купити її за кошт бюджету. Але йому відмовили.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: