В області зафіксовано вісім випадків захворювання на менінгіт

фото: Tochka.net

У Рівненській області 8 дітей захворіли на менінгіт. Двоє з них – померли. Сьогодні фахівці розповіли про хворобу та як з нею боротися. Нагадаємо, що днями у ДНЗ №50 захворів хлопчик. Нині він у лікарні, інформує кореспондент ERVE.UA.

У четвер, 2 листопада, в інфекційне відділення міської лікарні поступив 4-річний хлопчик з менінгітом. В цей день хлопчик не був активним, о 12 годині батьки його забрали із дитячого садочка, ближче до вечора у дитини піднялася температура. Вже о 21:30 його доставили до стаціонару у важкому стані.

«Менінгіт - це рідкісна хвороба. Батьки вчасно звернулися до лікаря, адже ця хвороба блискавично розвивається. Не всі епідеміологи можуть зразу розпізнати її. Зараз лікарі активно борються з хворобою хлопчика, його стан покращився», - повідомив заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

За її словами, що вже на наступний день у дитсадок приїхав обласний лабораторний центр, щоб взяти аналізи у всіх дітей та працівників закладу. У них захворювання не виявлено. Група, у якій навчався хворий хлопчик, зараз знаходиться на 10-ти денному карантині. А дітей, яких батьки змушенні залишити у ДНЗ, щодня перевірять на наявність інфекції.

Дарина ГАПОНЮК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: