Узгодили список документів для надання добровольцям статусу ветеранів війні

Сьогодні у Рівненській ОДА відбулося перше засідання комісії із визнання осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, ветеранами війни – добровольцями. Про це інформує прес-служба облради.

Відтак, ветеран війни-доброволець для визнання цього статусу повинен подати заяву та документи на розгляд Комісії особисто заявником або його законним представником через департамент соціального захисту населення облдержадміністрації: 33028, Рівненська область, м. Рівне, вул. Словацького, 1, кабінет № 112, телефон: (0362) 26 -15- 61.

Для розгляду питання на засіданні Комісії подаються такі документи:
- заява встановленого зразка;
- дві фотокартки 3 на 4;
- копія паспорта, завірена його власником в установленому законом порядку;
- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- письмові свідчення не менше як двох свідків з числа осіб, які разом з такою особою брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або інвалідів війни, або учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту»;
- письмове свідчення керівника добровольчого формування, до складу якого входила особа – заявник, щодо участі заявника в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та перебування безпосередньо в районі антитерористичної операції у складі добровольчого формування;
- інші матеріали, які підтверджують участь заявника в антитерористичній операції у складі добровольчого формування ( фото, відеоматеріали, показання свідків тощо).
Усі подані заяви будуть розглядатися Комісією протягом одного місяця з моменту подання.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: