УЖКГ програло суд у справі скандального рівненського гуртожитку

Житомирський апеляційний суд відхилив позов УЖКГ Рівного і залишив чинним рішення суду першої інстанції у справі скандального гуртожитку по вулиці Небесна сотня, 6 а. Відтак, мешканці мають право на приватизацію кімнат будинку. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

«Тобто рішення міської ради Рівного від 24.01.17 про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень гуртожитку визнано законним і чинним тепер і судом другої інстанції у місті Житомир. Мешканці щасливі та задоволені. Тепер ми готуємо документи для приватизації», - зазначила одна із мешканок гуртожитку Юлія.

Нагадаємо, що справа цього гуртожитку тягнеться вже більше року. Спочатку будівлю визнали аварійною, однак дані незалежної експертизи показали, що хоч будівля потребує капітального ремонту, однак не є аварійною і відтак згідно закону мешканці мають право її приватиувати.

«Ми виграли суд у Ріаному, і УЖКГ подали апеляцію. Ще є касаційний суд у Києві, тому ми маємо зачекати чи подасть УЖКГ касаційну скаргу і відправить нас на наступне коло пекла»,- додала Юлія.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: