У Рівному управляюча компанія хоче захопити цілий мікрорайон

У Рівному управляюча компанія «Єврокомунсервіс» від імені ЖКП «Західне» повідомила мешканців цілого мікрорайону про те, що отримала в управління їхні будинки. 


Як повідомляє ERVE.UA з посиланням на «Антикорупційний моніторинг», директор ЖКП «Західне» Микола Тарасюк будь-яку співпрацю з «Єврокомунсервіс» заперечує та називає власників компанії шахраями. 

Нагадаємо, що в Україні триває житлово-комунальна реформа. Ера сумнозвісних «жеків» минає . На зміну приходять об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та управляючі компанії.  

– На початку вересня на дошках оголошень нашого багатоповерхового будинку на вулиці Дубенській, 42 хтось поклеїв оголошення нібито від імені ЖКП «Західне». В ньому йшлося про те, що послуги ЖКП нам із 1 серпня надаватиме «Єврокомунсервіс». Мене це здивувало, адже жодних повідомлень перед тим ЖКП «Західне» не надсилало. Ні до того, ні після збори мешканців ніхто не проводив. Представники таємничої компанії з нами на зв’язок не виходили. Та й рахунки на обслуговування нам далі виставляє ЖКП «Західне». Тому для чого вішали оголошення, мені не зрозуміло, – розповіла рівнянка Іванна Ковальчук.

Ще більш обуреними виявились мешканці сусіднього будинку на Дубенській, 44. Тут невідомі особи називались представниками компанії «Єврокомунсервіс» та спробували вести перемовини з мешканцями. Мовляв, тепер треба за комуналку плати приватникам, які до того ж просили  більші суми.

Крім того, рівняни відзначають, що такі ж оголошення були поклеєні у будинках мало не половини міста. Від «Боярки» до «Ювілейного».

Дивним виглядає той факт, що в оголошеннях не вказано жодних контактних даних. Тому журналісти вирішили зв’язатися з представниками «Єврокомунсервіс» та розпитати їх про процедуру передачі будинків у Рівному. Як виявилось, зв’язатися із фірмою неможливо.  Жодної інформації про діяльність компанії в мережі немає. Власний сайт компанії також відсутній.  Дозвонитися на телефон вказаний в реєстрі – нереально.

ТОВ «Єврокомунсервіс» зареєстроване в  Києві у лютому 2015 року.  Єдиним засновником та директором підприємства є Пазиніч Андрій Віталійович, який зареєстрований в місті Олександрія Кіровоградської області. ТОВ «Єврокомунсервіс» має статутний фонд у розмірі 2000 гривень, а також зареєстровані філії в містах Кременчук та Рівне.

 У Рівному філія ТОВ «Єврокомунсервіс» зареєстрована за адресою: вул. Дубенська, 46, офіс 1. Однак знайти компанію за цією адресою  неможливо. В будинку чимало комерційної нерухомості. Втім про «Єврокомунсервіс» тут вперше чують. Аналогічно на питання журналіста відповіли і мешканці будинку. Дивно як для компанії, котра «взяла» в управління цілий мікрорайон.

У відповіді на звернення начальник ЖКП «Західне» Микола Тарасюк зауважив, що жодних договорів ЖКП із фірмою не укладало і будинки ніхто не передавав.– Оголошення нібито від імені ЖКП «Західне» про ТОВ «Єврокомунсервіс», яке буде виконувати роботи з утримання будинків, – це шахрайство чистої води. Ми до цього відношення не маємо. Про «Єврокомунсервіс» я не чув. До речі, ці оголошення з‘явилися на всіх будинках, що знаходяться на території, яку обслуговує ЖКП «Західне», у тому числі й на тих, де створене ОСББ. Чи звертатися з цього приводу у поліцію, ми поки що рішення не прийняли. Тим часом ми розміщували інше оголошення – про передачу будинків із балансу нашого житлово-комунального підприємства. Про це ми зобов’язані поінформувати мешканців, – наголосив начальник ЖКП «Західне» Микола Тарасюк.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: