У ЦНАПі хочуть реєструвати шлюби та видавати водійські посвідчення

У Рівненському ЦНАПі планують впровадити нові послуги: реєстрація шлюбу та видача водійського посвідчення. Як інформує кореспондент ERVE.UA, сьогодні, 11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг.

«Це внесені зміни на законодавчому рівні до розпорядження №523Р. Протягом 3-4 днів можна буде побачити перелік усіх послуг, які надаватиме ЦНАП на сайті. Ми будемо поступово адаптувати ці послуги.

Я думаю, що в майбутньому рівняни матимуть змогу зареєструвати шлюб і отримати водійське посвідчення саме через ЦНАП. Недавно ми взяли повноваження у сфері прийому і видачі документів: паспорту громадянина України, паспорту для виїзду закордон. Люди дуже задоволені» - розповідає керівник Рівненського ЦНАПу Юлія Шигорева.

Окрім вищезгаданих функцій, у ЦНАПі можна буде отримати державну реєcтрацію (перереєстрація, зняття з обліку) транспортних засобів (за погодженням місцевої влади з Міністерством внутрішніх справ), а також дозвіл на застосування праці іноземців (без погодження) та послуги соціальної сфери.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: