У Рівному шукають кандидатів для створення патронатних сімей

фото:gorod-online.net

Проводиться набір патронатних вихователів, які на умовах договору певний час доглядатимуть і виховуватимуть дітей, які тимчасово потребують підтримки і захисту. За роботу їм щомісяця сплачуватимуть заробітну плату в розмірі п’яти прожиткових мінімумів громадян. Окремо виділятимуть кошти на утримання дитини. Нині на території Західної України немає жодної патронатної сім`ї. Про це сьогодні заявили під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради, інформує кореспондент ERVE.UA.

Оптимальний строк перебування дитини в такій сім’ї – до 3-х місяців ( в окремих випадках – до 6-ти місяців).

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має вищу освіту, позитивний досвід виховання власних дітей не менше підліткового віку, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду виховання та соціальної реабілітації дитини в своєму помешканні, добровільного помічника з числа повнолітніх членів сім’ї.

Патронатний вихователь не може поєднувати надання послуг патронату над дитиною з іншими видами діяльності, які перешкоджатимуть якісному виконанню умов договору про патронат над дитиною.

Стати патронатним вихователем можна подавши необхідні документи до Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( вул. Шевченка, 45, (0362) 22-14-82(0362) 22-11-34(0362) 22-22-21).

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: