У Рівному діятимуть нові правила реєстрації для відкриття польської візи

фото:СВІТUA

З 20 січня у Рівненському візовому центрі діятиме спрощена система реєстрації та обрання дати подачі документів. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на Генеральне Консульство Республіки Польща у м. Луцьк.


Раніше потрібно було самому телефонувати, інколи протягом кількох днів, у колл-центр і обирати вільну дату. Нині ж через добу після оплати сервісного збору вам повинні самі зателефонувати.

«Після того, як система призначить вам дату реєстрації, оператор колл-центру зв’яжеться з Вами у телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка до суботи (крім святкових днів) для подальшого підтвердження. Призначення дати реєстрації відбувається в автоматичному режимі. Оператори колл-центру чи працівники ППВА не мають впливу на призначення дати й часу і не можуть коригувати / змінювати дату самостійно»,- йдеться у повідомленні консульства.

Нова система реєстрації буде запроваджена у пунктах прийому візових анкет не лише у Рівному, а й у Луцьку, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Зауважимо, щоб подати документи у візовий центр рівнянам доводилося не один день очікувати вільної дати. Хоча за певну суму посередники, які співпрацюють із центром, могли її вмить знайти. Вартість таких послуг коливалася від 100 до 200 доларів США.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: