Спір: у Рівному бояться рейдерів

У Рівному триває спір юристів за офісне приміщення по вулиці 16 Липня,10. Обидві сторони намагаються довести своє право на володіння і користування будівлею. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, одна із сторін заявляє, що є власником будівлі, а інша на неї претендує.

Голова адвокатського об’єднання «Справедливість» Оксана Овдійчук, яка вже декілька років представляє в суді інтереси Рівненської обласної асоціації із сільського будівництва «Рівнеагробуд» розповідає, що будівлю по вулиці 16 Липня,10 можуть по-рейдерськи захопити або навіть підпалити. Про це вона почала заявляти після того, як у минулий вівторок, 21 березня, невідомі оточили вищезгадане офісне приміщення та почали його штурмувати.

«Біля будівлі на 16 Липня,10 щовечора чергують невідомі особи спортивної зовнішності. Не виключаю, що це представники Федорчука Андрія – попереднього управителя. Ми просимо забезпечення порядку навколо вказаної будівлі та безпеки осіб, які знаходяться всередині», - розповідає вона.

З 2014 року управителем приміщення був Андрій Федорчук. У березні того ж року Сергій Новосад, який був попереднім очільником Рівненської обласної асоціації з сільського будівництва «Рівнеагробуд», без відома останніх уклав з Віталієм Козачком договір позики на суму 7 мільйонів гривень.

Зрештою гроші Федорчуку не віддав, і тому він повернув борг у вигляді приміщення по вулиці 16 Липня,10.

А у 2016 році Рівненська обласна асоціація з сільського будівництва «Рівнеагробуд» згідно рішення суду першої, апеляційної та касаційної інстанцій повернула у свою власність будівлю на вулиці 16 Липня.

Крім того, «Рівнеагробуд» заявляє, що колишні власники приходили до орендарів приміщення і змушували їх платити їм кошти. Представник Андрія Федорчука говорить, що ніяких договорів підписано не було і кошти ніхто не вимагав.

Нині ж люди, які орендують кабінети в офісній будівлі по вулиці 16 Липня,10, не поспішають підписувати договори оренди, бо бояться, що така ситуація повториться через деякий час і потрібно буде перепідписувати угоди з новим власником. Відповідні документи уклали поки що лише 20 осіб.

Як ми писали раніше, минулого тижня, нові орендарі будівлі по вулиці 16 Липня, 10 не пускали всередину колишніх орендарів. Окрім цього, за цією ж адресою невідомі особи пошкодили вхідні двері, вибивши скло.

Анастасія БОДНАРСЬКА
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: