Скульптор розказав, яким бачить монумент Бандері у Рівному (ФОТО)

Скульптор та кандидат на Заслуженого діяча мистецтв України Петро Подолець зазначив, що монумент Степанові Бандері на розі вулиць Бандери-Чорновола він бачить у модерновому стилі. Про це він розповів у розмові з кореспондентом ERVE.UA.


Скульптор зазначив, що сам монумент із благоустроєм точно обійдеться не менше ніж у півмільйона гривень. Також додав, що до кінця лютого він із колегою має зробити кілька робочих ескізів, які винесуть на розсуд громадськості. 

- Це має бути якесь нове пластичне рішення. Яке воно буде – я ще не знаю, я тільки працюю над цим образом. Але, я думаю, це має бути сучасне платичне монументальне рішення. Сучасне пластичне рішення має бути в гармонії з архітектурою. Але, оскільки в нас сучасна архітектура не є яскраво вираженою і не розвивається…ми відстаємо від Європи у цьому плані. 

Щодо монумента Степанові Бандері, то я думаю, що це може бути і фігура, і півфігура і навіть портрет, але може бути використаний і колір в композиції, який дасть новизну в рішенні і збагатить цю композицію. Я особисто не знаю в Рівному пам’ятників, де б використовувався колір, - розповів Петро Подолець.


Також кореспонденту ERVE.UA він показав ескіз монумента Небесній Сотні у кольорі і зазначив, що приблизно це має на увазі, коли говорить про композицію у кольорі. А ще додав, що коли йому запропонували взятись за цю справу – довго не думав.- Якщо я відчуваю, що я це можу зробити – я берусь за це рішення. А тут я відчуваю, що можу. Ми з архітектором Трофімчуком робитимемо це спільно. Кожна держава має формувати ідеологію! Якщо цього не буде – в нас не буде ні економіки, ні держави. Історія тут важлива, - резюмував скульптор. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: