Реконструкція сезону у Рівному: проектанти змінюють проект (ФОТО)

У Рівному проектанти вносять корективи в проект реконструкції будівлі на майдані Просвіти, 2. Із певними зауваженнями до них звернулись слабозорі рівняни з  ГО «Генерація успішної дії», які наполягли, щоб ЦНАП, який має там з’явитись, був повністю доступний для людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це інформує кореспондент ERVE.UA


Усе почалось із того, що слабозорий рівнянин і заразом голова громадської організації Петро Поліщук подивився на проект реконструкції. Там, як розповів він кореспонденту, були передбачені елементи для візочників: пандус та спеціальна вбиральня. Пан Петро переконує, що для людей незрячих і інвалідів по слуху не знайшов нічого. Тож вирішив зробити проектантам зауваження.Петро Поліщук каже, що проектант Володимир Шолудько віднісся до зауважень із розумінням і погодився, що дещо таки потрібно підкоригувати. У проект, зі слів голови ГО «Генерація успішної дії», він попросив додати поручень на широких сходах, жовту розмітку, направляючі лінії на землі та підлозі, яскраві позначки на дверях та звуковий маячок для людей з вадами слуху.

Головний архітектор проектів ПП «Аркада» Микола Шолудько кореспондентові пояснив, що додаткових коштів для коригування проекту та внесення у нього зазначених елементів не потрібно і проблем із цим немає. Також пан Шолудько додав, що наразі вони взагалі змушені підлаштовуватись під інші нові вимоги, які стосуються створення Центру надання адмінпослуг. Але запевнив, що потреби людей з інвалідністю будуть враховані як всередині, так і зовні ЦНАПу.Нагадаємо, що роботи з реконструкції будівлі обійдуться у майже 5,5 мільйонів гривень. Не виключено, що відкриття відбудеться ще до виборів 25 жовтня.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: