Працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали новий спецодяг

У четвер, 28 грудня, працівники Рівненської станції ЕМД Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали дев’яносто комплектів зимового спецодягу. За словами лікарів та фельдшерів, таке оновлення відбулося вперше за останні п’ятнадцять років. А новий одяг - набагато тепліший та комфортніший для роботи в умовах зими, аніж демісезонні куртки попереднього зразка. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу Рівненської обласної ради.

Зимовий одяг виготовили за індивідуальним замовлення у Рівному, а у процесі розробки фасону приймали участь і самі лікарі. Загальна ж вартість пошиття комплектів – близько ста тисяч гривень.

«Із місцевого бюджету вдалося виділити близько десяти мільйонів гривень на дофінансування заробітних плат, закупівлю пального та дрібні ремонти автомобілів ЕМД. Звісно, що цього недостатньо, але сподіваюсь у наступному році нам вдасться акумулювати більше коштів для екстреної медицини, а таку форму отримає ще не одна сотня лікарів та фельдшерів області», - зазначив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: